הכירו את הקורקינט החשמלי

קורקינט
קורקינט

חושבים להגיע לעבודה עם קורקינט? האם לתת לילדים שלכם לנסוע עם קורקינט רגיל ולהגיע לבית ספר מזיעים או עם קורקינט חשמלי עם בריזה לכל אורך הדרך!? הכל פה!

קורקינטים חשמליים הופכים פופולריים יותר בשנים האחרונות. הם דרך מצוינת להתנייד בעיר ולא צריך להתמודד עם פקקים. הם גם מספקים אימון טוב במידה ונגמרת הסוללה 🙂

הקורקינט החשמלי הוא פתרון מושלם לאנשים שגרים בערים וצריכים להתנייד על בסיס יומי. זוהי אלטרנטיבה מצוינת למכוניות, אוטובוסים או רכבות והיא עוזרת להפחית את עומסי התנועה.

קורקינטים חשמליים הם ידידותיים לסביבה מכיוון שהם אינם מייצרים פליטות שמזיקות לסביבה. יש להם גם עלות נמוכה של תפעול ותחזוקה, מה שהופך אותם למשתלמים יותר מכלי רכב אחרים.

קורקינט חשמלי הוא רכב דו גלגלי המונע על ידי סוללות אשר מיועד לשימוש על משטחים מרוצפים. הם פופולריים בגלל הנוחות שהם מציעים.

לקורקינטים חשמליים יתרונות רבים על פני קורקינטים רגילים. הם נוחים יותר, נוחים יותר וידידותיים יותר לסביבה מאשר קטנוע מסורתי המופעל על גז.

קורקינט חשמלי הוא גם ידידותי לסביבה מכיוון שהוא אינו דורש בנזין או דלקים מאובנים כדי לפעול. זה גם נוח יותר, מכיוון שאתה יכול להטעין אותו בבית שלך ולהשתמש בו למרחקים קצרים במקום להחנות את המכונית שלך בכל פעם שאתה צריך ללכת למקום קרוב.

האם מומלץ לתת לילד לרכב על קורקינט חשמלי?

קורקינט חשמלי הוא חלופה מצוינת לאופניים וסקייטבורד, אך האם הם בטוחים לילדים?

קורקינט חשמלי הוא רכב דו-גלגלי בעל מנוע חשמלי. ניתן להשתמש בו ככלי תחבורה וניתן להשתמש בו גם לפנאי. זה גם הרבה יותר בטוח מסקייטבורד או אופניים. אבל לפני שאתה נותן לילדך לעלות על הקטנוע, עליך לשקול את הגורמים הבאים:

– גיל: ילדים מתחת לגיל 8 לא צריכים לרכוב על קורקינט חשמלי מכיוון שעצמותיהם עדיין לא התפתחו מספיק כדי לעמוד בכל נפילה מגובה הקלנועית.

– משקל: מגבלת המשקל לילדים הרוכבים על קורקינט חשמלי היא 200 פאונד. אם ילדכם שוקל פחות מ-200 פאונד, עליו להשתמש באמצעי תחבורה אחר כמו אופניים או סקייטבורד עד שהם מגיעים למגבלת המשקל הזו. – חווית רכיבה: אם ילדכם מעולם לא רכב על קורקינט חשמלי בעבר, אז הוא או היא לא צריכים

כהורים, אולי אתה תוהה אם זה בטוח לתת לילד שלך לנסוע על קורקינט חשמלי.

הכל תלוי בגיל הילד, בסוג הקורקינט החשמלי ובסביבה שבה ירכבו עליו. אם ילדכם בן 8 לפחות, בעל רישיון נהיגה ויכול לציית לכללי התנועה וחוקי התנועה, אז כנראה שבטוח עבורו לרכוב על קורקינט חשמלי.

הקורקינט החשמלי הוא דרך חדשה לתחבורה ידידותית יותר לסביבה וחסכונית יותר באנרגיה מהאופניים המסורתיים. זה הפך לדרך פופולרית להתנייד שהיא גם בטוחה יותר מרכיבה על אופניים. עם זאת, יש כמה דאגות בטיחותיות עם ילדים הרוכבים על קורקינטים חשמליים אלה.

עם קורקינט חשמלי, אתה יכול לרכוב באותו מרחק כמו על אופניים אבל בלי להזיע. זה הופך אותו למושלם למרחקים ארוכים או כאשר אתה לא רוצה להיות מיוזע וגס לאחר הנסיעה שלך.

קורקינטים חשמליים הם לא רק מהנים ונוחים, הם גם ידידותיים לסביבה וחסכוניים באנרגיה. המנוע בקורקינט חשמלי נוזל מחשמל, מה שאומר שהוא לא מייצר פליטות כמו מכוניות מסורתיות.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן